Najlepszy kantor w centrum Warszawy

O firmie Alex

Kantor wymiany walut „Alex” funkcjonuje na rynku już kilkanaście lat. Jego korzenie sięgają 1999 roku. Od początku działalności mamy przyjemność świadczyć kompleksowe usługi w zakresie skupu i sprzedaży walut. Z aktualnymi kursami walut mogą się Państwo zapoznać w odrębnej zakładce. Istnieje również możliwość negocjowania kursu indywidualnego.

Nasz punkt mieści się przy pl. Grzybowskim. Usytuowanie kantoru w Warszawie Śródmieściu sprawia, że łatwo do niego dotrzeć. Zapewniamy sprawną i profesjonalną obsługę oraz pełne bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji.

 

Personel kantoru jest wszechstronnie przygotowany do obsługi Klientów. Posiada niezbędną wiedzę nabytą na kursach i szkoleniach (m.in. przeciwdziałanie praniu brudnych pieniędzy i finansowanie terroryzmu) oraz długoletnią praktykę zawodową.

Wszystkie powyższe cechy świadczą o tym, że jesteśmy jednym z najlepszych kantorów w centrum Warszawy, a może i w całym mieście. Przez lata zyskaliśmy grono zaufanych Klientów, którzy regularnie nas odwiedzają. To najlepszy dowód naszej renomy.

Siedziba Kantor Alex
Kursy walut
Wejście do Kantor Alex
obrazek

Przyjmujemy w następujących godzinach:

Poniedziałek – Piątek 10:00-19:00

Sobota 10:00 – 15:00

Niedziela – nieczynne

 

                                                                                           

 

Wszystkich, zainteresowanych transakcjami skupu i sprzedaży walut – euro, dolarów, franków i in. – zachęcamy do zapoznania się z naszymi kursami. Kursy walut zawarte na stronie mają wyłącznie orientacyjny charakter. Aby uzyskać aktualne informacje, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z siedzibą naszego kantoru w Warszawie Śródmieściu.

Aktualne hurtowe kursy w polskich złotych(od 3000 PLN):


Kupno Sprzedaż
USD Dolar USA 3.77 3.785
EUR Euro UE 4.295 4.31
GBP Funt W.BRYTANIA 4.81 4.84
CHF Frank SZWAJCARIA 3.79 3.81
Data aktualizacji: 21.11.2018 16:45
Nasza oferta przewiduje również możliwość indywidualnego negocjowania kursów. Jesteśmy tanim kantorem – tanim, w dobrym tego słowa znaczeniu.
WIĘCEJ