„Alex”, czyli najlepszy kantor w centrum Warszawy – poznaj nas

Prowadzimy kantor w centrum Warszawy od 1999 roku. Wieloletnia obecność na rynku to nasza najlepsza wizytówka – zaufało nam już wielu Klientów. W naszym kantorze gwarantujemy najlepsze kursy walut w Warszawie. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy, którym oferujemy różne waluty w ilościach hurtowych.

Aktualne kursy euro, kursy franka szwajcarskiego, kursy funta brytyjskiego czy kursy dolara amerykańskiego codziennie podajemy na naszej stronie internetowej oraz w siedzibie kantoru. Nie są to jednak sztywne ceny. Nawet Klienci indywidualni mogą negocjować kursy.

Jako najlepszy kantor w centrum Warszawy gwarantujemy nie tylko atrakcyjne kursy. Klienci mogą liczyć na sprawną i szybką obsługę, bo szczególną uwagę przykładamy do szkolenia naszych pracowników. Wszyscy pracujący dla nas kasjerzy odbyli kursy m.in. przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.

Jak do nas dotrzeć?

Kantor „Alex” działa przy placu Grzybowskim. Usytuowanie kantoru w Warszawie Śródmieściu gwarantuje, że nie będziesz miał problemu z dotarciem do niego. Poniżej znajdziesz mapę z dokładną lokalizacją naszego lokalu. Jeżeli wyjeżdżasz za granicę w celach zawodowych lub turystycznych i potrzebujesz waluty obcej, skorzystaj z naszej oferty – pracujemy 6 dni w tygodniu.

Kantor jest czynny:

  • od poniedziałku do piątku – 10:00-18:00
  • w soboty – 10:00-14:00

obrazek

Przyjmujemy w następujących godzinach:

Poniedziałek – Piątek 10:00-18:00

Sobota 10:00 – 14:00

Niedziela – nieczynne

 

 

Wszystkich, zainteresowanych transakcjami skupu i sprzedaży walut – euro, dolarów, franków i in. – zachęcamy do zapoznania się z naszymi kursami. Kursy walut zawarte na stronie mają wyłącznie orientacyjny charakter. Aby uzyskać aktualne informacje, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z siedzibą naszego kantoru w Warszawie Śródmieściu.

Aktualne hurtowe kursy w polskich złotych(od 3000 PLN):


Kupno Sprzedaż
USD Dolar USA 3.89 3.91
EUR Euro UE 4.575 4.59
GBP Funt W.BRYTANIA 5.01 5.05
CHF Frank SZWAJCARIA 4.265 4.29
Data aktualizacji: 20.10.2020 10:18
Nasza oferta przewiduje również możliwość indywidualnego negocjowania kursów. Jesteśmy tanim kantorem – tanim, w dobrym tego słowa znaczeniu.
WIĘCEJ