RAPORTY

W tej zakładce prezentujemy różne raporty, które mogą szczególnie przydać się osobom na co dzień nabywającym lub sprzedającym waluty. Poniżej udostępniamy raport przygotowany przez analityków mBanku SA. Zawiera on przegląd istotnych danych makroekonomicznych z Polski i zagranicy dotyczących m.in.: polityki naszego rządu, EBC i FED. Zachęcamy do pobrania raportu oraz zapoznania się z jego treścią. Zapraszamy także do regularnego odwiedzania naszej strony – monitorujemy rynek wymiany walut, dlatego też na bieżąco podsuwamy naszym Klientom interesujące opracowania.

ebc-dzis-nie-zaskoczy inflacja-w-czerwcu-potwierdzona-n

Wszystkich, zainteresowanych transakcjami skupu i sprzedaży walut – euro, dolarów, franków i in. – zachęcamy do zapoznania się z naszymi kursami. Kursy walut zawarte na stronie mają wyłącznie orientacyjny charakter. Aby uzyskać aktualne informacje, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z siedzibą naszego kantoru w Warszawie Śródmieściu.

Aktualne hurtowe kursy w polskich złotych (od 3000 PLN):


Kupno Sprzedaż
USD Dolar USA 3.915 3.945
EUR Euro 4.285 4.305
GBP Funt ANGLIA 5.07 5.12
CHF Frank SZWAJCARIA 4.42 4.46
Data aktualizacji: 18.07.2024 17:10

Nasza oferta przewiduje również możliwość indywidualnego negocjowania kursów. Jesteśmy tanim kantorem – tanim, w dobrym tego słowa znaczeniu. Chętnie obsługujemy przede wszystkim tych klientów, którzy skupują lub sprzedają duże ilości pieniędzy w dowolnych walutach. Przy większych transakcjach możliwe jest bowiem wynegocjowanie jeszcze korzystniejszych stawek. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, skupiając się na wartości sprzedawanych i skupowanych walut, a także ich typie. Zapraszamy do kontaktu z naszym tanim kantorem w Warszawie – z chęcią przedstawimy szczegóły i ustalimy indywidualne warunki współpracy.

WIĘCEJ