KURSY WALUT – KANTOR W WARSZAWIE

Specjalizujemy się w sprzedaży i skupie walut. Gwarantujemy najlepsze kursy walut – u nas nawet Klienci indywidualni mogą negocjować stawki. Jeżeli jesteś zainteresowany wymianą walut, zapoznaj się z aktualnymi kursami. Poniżej znajdziesz:

  • kurs euro,
  • kurs dolara amerykańskiego,
  • kurs franka szwajcarskiego,
  • kurs funta brytyjskiego.

Sprzedajemy i skupujemy jednak nie tylko najpopularniejsze waluty – w ofercie mamy także waluty, którymi Klienci są zainteresowani rzadziej. Umożliwiamy wymianę kilkudziesięciu walut z całego świata. Ich pełen wykaz również prezentujemy poniżej.

Skupujemy zarówno waluty, jak i bilon. Można u nas także sprzedać waluty, które zostały wycofane z obiegu. Jeżeli chcesz, abyśmy wycenili posiadane przez Ciebie środki, odwiedź nas przy pl. Grzybowskim (Warszawa Śródmieście).

AKTUALNE I ATRAKCYJNE KURSY WALUT

Codziennie aktualizujemy kursy walut na naszej stronie internetowej. Jeżeli chcesz skorzystać z naszej oferty, wcale nie musisz dzwonić – wystarczy, że odwiedzisz naszą witrynę. Szczególnie korzystne propozycje przygotowaliśmy dla Klientów zainteresowanych hurtowymi zakupami – im proponujemy atrakcyjne zniżki.

Prowadzimy tani kantor w Warszawie – oferujemy waluty w przystępnych cenach. Zapewniamy także szybką i profesjonalną obsługę. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o naszej ofercie lub chcesz negocjować kursy walut przy wymianie hurtowej, zapraszamy do kontaktu z pracownikami.

Kursy walut ulegają częstym zmianom, dlatego prosimy o kontakt telefoniczny z kantorem celem ich potwierdzenia. Staramy się zaproponować jak najkorzystniejszą ofertę, zarówno jeśli chodzi o niewielkie transakcje, jak i operacje obejmujące dziesiątki tysięcy złotych.

Aktualne hurtowe kursy w polskich złotych (od 3000 PLN):


Kupno Sprzedaż
USD Dolar USA 4.32 4.36
EUR Euro 4.585 4.62
GBP Funt ANGLIA 5.26 5.32
CHF Frank SZWAJCARIA 4.73 4.78
CAD Dolar KANADA 3.18 3.23
SEK Korona SZWECJA 0.382 0.393
DKK Korona DANIA 0.5 0.55
NOK Korona NORWEGIA 0.28 0.398
AUD Dolar AUSTRALIA 2.75 2.8
JPY Jen JAPONIA 0.028 0.0315
CZK Korona CZECHY 0.183 0.193
HUF Forint WĘGRY 0.0116 0.0125
BGN Lewa BUŁGARIA 2.28 2.4
RON Lej RUMUNIA 0.9 0.96
HRK Kuna CHORWACJA 0.54
RUB Rubel ROSJA 0.04 0.044
GEL Lari GRUZJA 1.53 1.81
UAH Hrywna UKRAINA 0.105 0.1125
CNY Juan CHINY 0.57 0.62
TRY Lira TURCJA 0.15 0.175
THB Bat TAJLANDIA 0.119 0.129
ILS Szekel IZRAEL 1.06 1.16
BYN Rubel BIAŁORUŚ 1.2 1.35
MKD Denar MACEDONIA 0.0725 0.79
RSD Dinar SERBIA 0.0385 0.0433
ISK Korona ISLANDIA 0.027 0.031
AED Dirham ZEA 1.14 1.21
NZD Dolar N. ZELANDIA
HKD Dolar HONG KONG
BRL Real BRAZYLIA
ALL Lek ALBANIA
SGD Dolar SINGAPUR
MXN Peso MEKSYK
INR Rupia INDIE
IDR Rupia INDONEZJA
KRW Won KOREA PŁD
EGP Funt EGIPSKI
MAD Dirham MAROKO
Data aktualizacji: 25.09.2023 17:00

Nasza oferta, obejmująca skup i sprzedaż euro, przewiduje również możliwość indywidualnego negocjowania kursów. Jesteśmy tanim kantorem – tanim, w dobrym tego słowa znaczeniu. Dostosowujemy stawki m.in. do wielkości transakcji. Nasze zniżki pozwalają na zaoszczędzenie nawet kilkunastu procent w przypadku dużych zamówień.

NAJLEPSZE KURSY EURO, FRANKA I DOLARA: DETAL I HURT

Kantory oferują swoim Klientom dwa rodzaje kursów: detaliczne i hurtowe. Nasz kantor zajmuje się wymianą pojedynczych jednostek walutowych, poczynając od bilonu, po wiele tysięcy. Kurs detaliczny dotyczy transakcji do 3 000 zł. Po przekroczeniu tego pułapu oferujemy promocyjne kursy wymiany walut, określane jako hurtowe. Ofertę wymiany kierujemy do Klientów indywidualnych, przedsiębiorców, turystów oraz kredytobiorców. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Proponujemy wypłatę w różnych nominałach banknotów, w zależności od potrzeb danego klienta.

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na wymianę środków po kursie detalicznym, czy hurtowym, gwarantujemy, że będzie to dla Ciebie korzystna inwestycja. Opłacalność transakcji kupna i sprzedaży obcych walut jest zależna od prowizji, jaką pobiera kantor. Dlatego też możemy oferować najlepsze warunki wymiany, z pełną świadomością, że najlepszy kantor jest przede wszystkim tani i bezpieczny. Wracający do nas Klienci są dla nas dowodem na to, że proponowane przez nas kursy euro, franka czy dolara są atrakcyjne, mimo ciągle zmieniającego się rynku finansowego.

Kursy walut w kantorze w Warszawie

Kursy walut w kantorze w Warszawie mogą różnić się w zależności od wielu czynników. Zmieniają się one niemal codziennie. Wszystko zależy od aktualnej sytuacji geopolitycznej, a także zapotrzebowania na daną walutę. Orientacyjne ceny można znaleźć na naszej stronie internetowej, jednak warto pamiętać, że zmieniają się one bardzo dynamicznie. Z tego powodu zapraszamy do kontaktu w celu potwierdzenia aktualnych cen. Nasz kantor jest otwarty przez sześć dni w tygodniu.

Oferujemy atrakcyjne kursy franka, euro i dolara. Staramy się zaoferować ceny tych walut, które pozwalają na wyróżnienie się spośród konkurencji. Zajmujemy się zarówno sprzedażą, jak i skupem monet oraz banknotów. Odwiedzenie naszego kantoru jest więc doskonałym pomysłem w przypadku osób prywatnych planujących zagraniczną podróż, a także turystów wracających z wakacji, którzy mają nadmiar obcych walut, niewykorzystanych w trakcie wycieczki.

Skupiamy się przede wszystkim na kursie dolara, euro, funta i franka szwajcarskiego. Nasza oferta jest jednak znacznie szersza. Obejmuje ona również nietypowe waluty, z których korzysta się tylko w wybranym państwie. Skupujemy je od naszych klientów, a także sprzedajemy. To dobre rozwiązanie przede wszystkim w przypadku egzotycznych, zagranicznych podróży, kiedy to niezbędne jest dysponowanie gotówką. Trzeba bowiem pamiętać, że nie w każdym państwie system płatności kartą jest wystarczająco rozbudowany.

Możliwość negocjacji cen

Nasza oferta opiera się na kursach dolara, euro czy franka szwajcarskiego wyliczonych przez Narodowy Bank Polski. Bierzemy pod uwagę także ceny konkurencyjnych kantorów w okolicy. Oferujemy atrakcyjne kursy zarówno dla sprzedających, jak i kupujących. Co więcej, nasi klienci mają też możliwość negocjowania stawek. To doskonałe rozwiązanie zwłaszcza w przypadku większych transakcji, obejmujących wyższe wartości. Współpracujemy bowiem zarówno  osobami prywatnymi potrzebujących obcych walut na własny użytek, jak i z przedsiębiorcami, którzy realizują różnego rodzaju transakcje z firmami i kontrahentami z innych państw.

Do każdego klienta odchodzimy indywidualnie. Bierzemy pod uwagę m.in. wartość waluty i jej rodzaj. Z niektórymi osobami i firmami współpracujemy regularnie, także w przypadku większych transakcji. Pozwala to na uzyskanie atrakcyjnej ceny sprzedaży lub zakupu banknotów.

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane szczegółami naszej oferty. Nasi pracownicy są dokładnie przeszkoleni, dlatego dbają o bezpieczeństwo i zgodność transakcji z obowiązującym prawem. Potrafią rozpoznać fałszywą gotówkę, a także mogą zaproponować atrakcyjne zniżki w zależności od specyfiki współpracy. Staramy się oferować najlepsze kursy w kantorze w Warszawie, by sprostać oczekiwaniom klientów indywidualnych i biznesowych.

Wszystkich, zainteresowanych transakcjami skupu i sprzedaży walut – euro, dolarów, franków i in. – zachęcamy do zapoznania się z naszymi kursami. Kursy walut zawarte na stronie mają wyłącznie orientacyjny charakter. Aby uzyskać aktualne informacje, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z siedzibą naszego kantoru w Warszawie Śródmieściu.

Aktualne hurtowe kursy w polskich złotych (od 3000 PLN):


Kupno Sprzedaż
USD Dolar USA 4.32 4.36
EUR Euro 4.585 4.62
GBP Funt ANGLIA 5.26 5.32
CHF Frank SZWAJCARIA 4.73 4.78
Data aktualizacji: 25.09.2023 17:00

Nasza oferta przewiduje również możliwość indywidualnego negocjowania kursów. Jesteśmy tanim kantorem – tanim, w dobrym tego słowa znaczeniu. Chętnie obsługujemy przede wszystkim tych klientów, którzy skupują lub sprzedają duże ilości pieniędzy w dowolnych walutach. Przy większych transakcjach możliwe jest bowiem wynegocjowanie jeszcze korzystniejszych stawek. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, skupiając się na wartości sprzedawanych i skupowanych walut, a także ich typie. Zapraszamy do kontaktu z naszym tanim kantorem w Warszawie – z chęcią przedstawimy szczegóły i ustalimy indywidualne warunki współpracy.

WIĘCEJ