KANTOR W WARSZAWIE ŚRÓDMIEŚCIU

DANE KONTAKTOWE

Wszystkich zainteresowanych ofertą wymiany walut zachęcamy do kontaktu z pracownikami naszego kantoru. Istnieje możliwość kontaktu mailowego, telefonicznego bądź też za pośrednictwem poniższego formularza online. Zachęcamy również do wizyty bezpośredniej w siedzibie – kantor mieści się w centrum Warszawy, przy placu Grzybowskim (Warszawa Śródmieście).

Dokonujemy skupu i sprzedaży wszystkich walut wiodących. Należą do nich: euro, dolar amerykański, frank szwajcarski i funt brytyjski. Wszystkim Klientom zapewniamy fachową i sprawną obsługę oraz atrakcyjne kursy.

Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty. Poniżej przedstawiamy dostępne numery telefonów oraz adres mailowy do naszego kantoru. Zapraszamy do kontaktu w razie pytań dotyczących m.in. dostępnych walut, aktualnych cenników czy szczegółów transakcji. Skontaktowanie się z nami przed odwiedzeniem punktu stacjonarnego pozwala na oszczędzenie czasu i upewnienie się co do cen w kilku kantorach na terenie całej Warszawy bez wychodzenia z domu.

Kantor w Warszawie Śródmieście

Nasz kantor w Warszawie Śródmieście kieruje swoją ofertę do osób, którym zależy na uzyskaniu walut w atrakcyjnych cenach. Zajmujemy się zarówno sprzedażą, jak i skupem franków szwajcarskich, euro, funtów, dolarów itd. Trzeba pamiętać, że ceny takich walut regularnie się zmieniają. Konieczne jest więc obserwowanie sytuacji na rynku na bieżąco. W celu uzyskania informacji o naszych aktualnych cennikach zapraszamy do kontaktu. Zmieniamy je codziennie, by dostosować je do kursów Narodowego Banku Polskiego i ofert innych kantorów w Warszawie Śródmieście.

KANTOR WYMIANY WALUT „ALEX” WARSZAWA CENTRUM
pl. Grzybowski 10 lok 14, 00-104 Warszawa
tel: + 48 606 656 585
tel: + 48 602 500 270
tel: + 48 22 654 47 71
e-mail: kantoralex@kantoralex.pl

Formularz kontaktowy

  Wszystkich, zainteresowanych transakcjami skupu i sprzedaży walut – euro, dolarów, franków i in. – zachęcamy do zapoznania się z naszymi kursami. Kursy walut zawarte na stronie mają wyłącznie orientacyjny charakter. Aby uzyskać aktualne informacje, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z siedzibą naszego kantoru w Warszawie Śródmieściu.

  Aktualne hurtowe kursy w polskich złotych (od 3000 PLN):

  
  Kupno Sprzedaż
  USD Dolar USA 3.915 3.945
  EUR Euro 4.285 4.305
  GBP Funt ANGLIA 5.07 5.12
  CHF Frank SZWAJCARIA 4.42 4.46
  Data aktualizacji: 18.07.2024 17:10

  Nasza oferta przewiduje również możliwość indywidualnego negocjowania kursów. Jesteśmy tanim kantorem – tanim, w dobrym tego słowa znaczeniu. Chętnie obsługujemy przede wszystkim tych klientów, którzy skupują lub sprzedają duże ilości pieniędzy w dowolnych walutach. Przy większych transakcjach możliwe jest bowiem wynegocjowanie jeszcze korzystniejszych stawek. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, skupiając się na wartości sprzedawanych i skupowanych walut, a także ich typie. Zapraszamy do kontaktu z naszym tanim kantorem w Warszawie – z chęcią przedstawimy szczegóły i ustalimy indywidualne warunki współpracy.

  WIĘCEJ