NAJLEPSZY KANTOR W CENTRUM WARSZAWY „ALEX” – POZNAJ NAS

Prowadzimy kantor w centrum Warszawy od 1999 roku. Wieloletnia obecność na rynku to nasza najlepsza wizytówka – zaufało nam już wielu Klientów. W naszym kantorze gwarantujemy najlepsze kursy w Warszawie. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy, którym oferujemy różne waluty w ilościach hurtowych.

Aktualne kursy euro, franka szwajcarskiego, funta brytyjskiego czy dolara amerykańskiego codziennie podajemy na naszej stronie internetowej oraz w siedzibie kantoru. Nie są to jednak sztywne ceny. Nawet Klienci indywidualni mogą negocjować kursy.

Jako najlepszy kantor w centrum Warszawy gwarantujemy nie tylko atrakcyjne kursy. Klienci mogą liczyć na sprawną i szybką obsługę, bo szczególną uwagę przykładamy do szkolenia naszych pracowników. Wszyscy pracujący dla nas kasjerzy odbyli kursy m.in. przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.

Dbamy o atrakcyjne ceny, a także odpowiednie podejście do klientów. Jesteśmy otwarci na negocjacje, a także transakcje o większej wartości. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane naszą ofertą.

ZALETY STACJONARNEGO KANTORU WYMIANY WALUT

W obecnych czasach wymiana walut może odbywać się w punktach stacjonarnych, jak i w kantorach online. Obie metody mają konkretne zalety, chociaż wiele osób pozostaje wiernym tradycji i wybiera sprawdzone, stacjonarne kantory. Takie rozwiązanie ma wiele atutów, o których przeczytasz poniżej.

Wymiana pieniędzy w stacjonarnym kantorze nie wymaga dostępu do internetu, rejestrowania się w konkretnym serwisie, ani posiadania konta walutowego w banku, jak to ma miejsce w przypadku kantorów funkcjonujących w sieci. Transakcja wymiany odbywa się natychmiast, nie musisz czekać na przelew.

Usytuowanie w dogodnej lokalizacji, tak jak w naszym przypadku w centrum stolicy, pozwala kupić lub sprzedać walutę od ręki, w trakcie spaceru, zwiedzania miasta czy też załatwiania codziennych spraw w okolicy. To niezwykle wygodne rozwiązanie. Nie trzeba martwić się o dojazd, wymiana przebiegnie szybko i sprawnie, w czym pomogą również wykwalifikowani pracownicy, służący radą i wszystkimi niezbędnymi informacjami.

BEZPIECZNE TRANSAKCJE

Tradycyjny kantor z istniejącą, namacalną siedzibą to także gwarancja bezpiecznej transakcji. Kantor działający od 20 lat w centrum Warszawy nie może pozwolić sobie na utratę zaufania Klientów, stosowanie nieuczciwych praktyk czy ukrytych pułapek. Działalność tego typu może się rozwijać wyłącznie dzięki Klientom. Przejrzyste i uczciwe warunki wymiany waluty niosą korzyść dla obu stron. Właściciel kantoru buduje swoją renomę i poszerza grono kontrahentów, a Klienci mogą korzystać z najlepszej, bo taniej, oferty sprzedaży i kupna walut. Internet niesie ryzyko natknięcia się na oszustów i utraty pieniędzy, ponieważ sieć gwarantuje większą anonimowość, a co za tym idzie – bezkarność właścicieli kantorów online.

JAK DO NAS DOTRZEĆ?

Kantor „Alex” działa przy placu Grzybowskim. Usytuowanie kantoru w Warszawie Śródmieściu gwarantuje, że nie będziesz miał problemu z dotarciem do niego. Poniżej znajdziesz mapę z dokładną lokalizacją naszego lokalu. Jeżeli wyjeżdżasz za granicę w celach zawodowych lub turystycznych i potrzebujesz waluty obcej, skorzystaj z naszej oferty – pracujemy 6 dni w tygodniu.

Kantor jest czynny:

od poniedziałku do piątku – 10:00-18:00

w soboty – 10:00-14:00

Tani kantor w Warszawie

Nasz tani kantor w Warszawie oferuje atrakcyjne ceny wszystkich dostępnych walut. Zajmujemy się zarówno ich skupowaniem, jak i sprzedawaniem. Często obsługujemy klientów, którzy potrzebują środków w obcych walutach o większej wartości. W ich przypadku możliwe jest negocjowanie cen. Każdorazowo dopasowujemy cennik do kursu Narodowego Banku Polskiego oraz innych kantorów znajdujących się w Warszawie, zwłaszcza w centrum. Staramy się oferować jak najbardziej konkurencyjne stawki. Najlepszy kantor w Warszawie to taki, który zapewnia niskie ceny swoich walut, dostępność dużych wartości od ręki oraz sprawny kontakt z klientem.

Oferujemy waluty dostępne bezpośrednio w naszym punkcie stacjonarnym. To doskonałe rozwiązanie dla tych osób, którym zależy na czasie i potrzebują banknotów od ręki. W przypadku większych transakcji wskazane jest jednak uprzednie skontaktowanie się z naszym kantorem. Zorganizujemy gotówkę, którą następnie będziemy mogli od razu przekazać klientowi. Takie transakcje zwykle mają miejsce pomiędzy nami a przedsiębiorstwami.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z orientacyjnymi cenami poszczególnych walut na naszej stronie internetowej. Aktualny cennik przedstawiamy bezpośrednio w trakcie rozmowy telefonicznej lub wizyty w naszym kantorze w Warszawie Śródmieście.

obrazek

Przyjmujemy w następujących godzinach:

Poniedziałek – Piątek 10:00-18:00

Sobota 10:00 – 14:00

Niedziela – nieczynne

Wszystkich, zainteresowanych transakcjami skupu i sprzedaży walut – euro, dolarów, franków i in. – zachęcamy do zapoznania się z naszymi kursami. Kursy walut zawarte na stronie mają wyłącznie orientacyjny charakter. Aby uzyskać aktualne informacje, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z siedzibą naszego kantoru w Warszawie Śródmieściu.

Aktualne hurtowe kursy w polskich złotych (od 3000 PLN):


Kupno Sprzedaż
USD Dolar USA 3.915 3.945
EUR Euro 4.285 4.305
GBP Funt ANGLIA 5.07 5.12
CHF Frank SZWAJCARIA 4.42 4.46
Data aktualizacji: 18.07.2024 17:10

Nasza oferta przewiduje również możliwość indywidualnego negocjowania kursów. Jesteśmy tanim kantorem – tanim, w dobrym tego słowa znaczeniu. Chętnie obsługujemy przede wszystkim tych klientów, którzy skupują lub sprzedają duże ilości pieniędzy w dowolnych walutach. Przy większych transakcjach możliwe jest bowiem wynegocjowanie jeszcze korzystniejszych stawek. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, skupiając się na wartości sprzedawanych i skupowanych walut, a także ich typie. Zapraszamy do kontaktu z naszym tanim kantorem w Warszawie – z chęcią przedstawimy szczegóły i ustalimy indywidualne warunki współpracy.

WIĘCEJ