Najlepszy kantor w centrum Warszawy „ALEX” — poznaj nas

Prowadzimy kantor w centrum Warszawy od 1999 roku. Wieloletnia obecność na rynku to nasza najlepsza wizytówka – zaufało nam już wielu Klientów. W naszym kantorze gwarantujemy najlepsze kursy walut w Warszawie. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy, którym oferujemy różne waluty w ilościach hurtowych.

Aktualne kursy euro, kursy franka szwajcarskiego, kursy funta brytyjskiego czy kursy dolara amerykańskiego codziennie podajemy na naszej stronie internetowej oraz w siedzibie kantoru. Nie są to jednak sztywne ceny. Nawet Klienci indywidualni mogą negocjować kursy.

Jako najlepszy kantor w centrum Warszawy gwarantujemy nie tylko atrakcyjne kursy. Klienci mogą liczyć na sprawną i szybką obsługę, bo szczególną uwagę przykładamy do szkolenia naszych pracowników. Wszyscy pracujący dla nas kasjerzy odbyli kursy m.in. przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.

Zalety stacjonarnego kantoru wymiany walut

W obecnych czasach wymiana walut może odbywać się w punktach stacjonarnych, jak i w kantorach online. Obie metody mają konkretne zalety, chociaż wiele osób pozostaje wiernym tradycji i wybiera sprawdzone, stacjonarne kantory. Kantor stacjonarny ma wiele atutów, o których poniżej.

Wymiana pieniędzy w stacjonarnym kantorze nie wymaga dostępu do Internetu, rejestrowania się w konkretnym serwisie, ani posiadania konta walutowego w banku, jak to ma miejsce w przypadku kantorów funkcjonujących w sieci. Transakcja wymiany odbywa się natychmiast, nie musisz czekać na przelew.

Usytuowanie w dogodnej lokalizacji, tak jak w naszym przypadku w centrum stolicy, pozwala kupić lub sprzedać walutę od ręki, w trakcie spaceru, zwiedzania miasta czy też załatwiania codziennych spraw w okolicy. To niezwykle wygodne rozwiązanie. Nie trzeba martwić się o dojazd, wymiana przebiegnie szybko i sprawnie, w czym pomogą również wykwalifikowani pracownicy, służący radą i wszystkimi niezbędnymi informacjami.

Bezpieczne transakcje

Tradycyjny kantor z istniejącą, namacalną siedzibą to także gwarancja bezpiecznej transakcji. Kantor działający od 20 lat w centrum Warszawy nie może pozwolić sobie na utratę zaufania Klientów, stosowanie nieuczciwych praktyk czy ukrytych pułapek. Działalność tego typu może się rozwijać wyłącznie, dzięki Klientom. Przejrzyste i uczciwe warunki wymiany waluty niosą korzyść dla obu stron. Właściciel kantoru buduje swoją renomę i poszerza grono kontrahentów, a Klienci mogą korzystać z najlepszej, bo taniej oferty sprzedaży i kupna walut. Internet niesie ryzyko natknięcia się na oszustów i utraty pieniędzy, ponieważ sieć gwarantuje większą anonimowość, a co za tym idzie bezkarność właścicieli kantorów online.

Jak do nas dotrzeć?

Kantor „Alex” działa przy placu Grzybowskim. Usytuowanie kantoru w Warszawie Śródmieściu gwarantuje, że nie będziesz miał problemu z dotarciem do niego. Poniżej znajdziesz mapę z dokładną lokalizacją naszego lokalu. Jeżeli wyjeżdżasz za granicę w celach zawodowych lub turystycznych i potrzebujesz waluty obcej, skorzystaj z naszej oferty – pracujemy 6 dni w tygodniu.

Kantor jest czynny:

    • od poniedziałku do piątku – 10:00-18:00
  • w soboty – 10:00-14:00

obrazek

Przyjmujemy w następujących godzinach:

Poniedziałek – Piątek 10:00-18:00

Sobota 10:00 – 14:00

Niedziela – nieczynne

WIELKANOC17 i 18 kwietnia – nieczynne

Wszystkich, zainteresowanych transakcjami skupu i sprzedaży walut – euro, dolarów, franków i in. – zachęcamy do zapoznania się z naszymi kursami. Kursy walut zawarte na stronie mają wyłącznie orientacyjny charakter. Aby uzyskać aktualne informacje, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z siedzibą naszego kantoru w Warszawie Śródmieściu.

Aktualne hurtowe kursy w polskich złotych(od 3000 PLN):


Kupno Sprzedaż
USD Dolar USA 4.54 4.565
EUR Euro UE 4.66 4.68
GBP Funt W.BRYTANIA 5.48 5.52
CHF Frank SZWAJCARIA 4.81 4.85
Data aktualizacji: 13.08.2022 10:27
Nasza oferta przewiduje również możliwość indywidualnego negocjowania kursów. Jesteśmy tanim kantorem – tanim, w dobrym tego słowa znaczeniu.
WIĘCEJ