10 zalet wymiany walut online

Wymiana walut jest niezbędna podczas wszelkich podróży zagranicznych, a także w trakcie zawierania transakcji z osobami z innych państw. Obecnie nie trzeba jednak osobiście udawać się do kantoru, by zdobyć gotówkę w innej walucie. Ciekawym rozwiązaniem jest postawienie na wymianę online. Taka opcja niesie za sobą wiele korzyści. Jakie są jej najważniejsze zalety i kiedy warto się na nią zdecydować?

Dlaczego warto dokonać wymiany walut online?

Wymiana walut online to bardzo opłacalne rozwiązanie. Wśród najważniejszych korzyści płynących z takiej opcji można wyróżnić:

  1. Brak konieczności odwiedzania punktów stacjonarnych, które często znajdują się w trudno dostępnych miejscach – dojazd bywa problematyczny.
  2. Łatwa wymiana walut – na stronie internetowej wszystko jest dokładnie opisane.
  3. Krótki czas operacji – przelewy internetowe są realizowanie od razu, dlatego można dokonać transakcji bardzo szybko i cieszyć się gotówką już za kilka dni.
  4. Różne możliwości – kantory online nie tylko sprzedają, lecz także skupują waluty.
  5. Przejrzyste kursy walut – na stronie internetowej można znaleźć kursy wszystkich najważniejszych walut.
  6. Wysoki poziom obsługi klienta – pracownicy kantorów online sprawnie odpowiadają na wszystkie pytania i rozwiązują ewentualne problemy klienta.
  7. Możliwość porównania cen w kilku kantorach bez konieczności odwiedzania każdego z nich.
  8. Bezpieczeństwo wymiany – jeśli korzystasz ze sprawdzonych kantorów, które mają odpowiednie certyfikaty i zaświadczenia, możesz mieć pewność bezpieczeństwa całej transakcji.
  9. Wymiana walut w dowolnym momencie – kantory online są dostępne przez całą dobę, dlatego można dokonać transakcji w niemal dowolnym momencie.
  10. Dostępność różnych walut pozwala na zdobycie gotówki, która jest niezbędna nawet podczas najdalszych podróży zagranicznych.

Kiedy warto postawić na wymianę walut online?

Wymiana walut w kantorach online jest bardzo opłacalna przede wszystkim w sytuacji, gdy nie masz czasu lub możliwości udania się do stacjonarnego punktu. Pozwala ona na załatwienie wszystkich niezbędnych formalności w zaledwie kilka minut. W kantorach online często znaleźć można więcej rodzajów walut niż w punktach stacjonarnych.

Wszystkich, zainteresowanych transakcjami skupu i sprzedaży walut – euro, dolarów, franków i in. – zachęcamy do zapoznania się z naszymi kursami. Kursy walut zawarte na stronie mają wyłącznie orientacyjny charakter. Aby uzyskać aktualne informacje, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z siedzibą naszego kantoru w Warszawie Śródmieściu.

Aktualne hurtowe kursy w polskich złotych (od 3000 PLN):


Kupno Sprzedaż
USD Dolar USA 4.32 4.36
EUR Euro 4.585 4.62
GBP Funt ANGLIA 5.26 5.32
CHF Frank SZWAJCARIA 4.73 4.78
Data aktualizacji: 25.09.2023 17:00

Nasza oferta przewiduje również możliwość indywidualnego negocjowania kursów. Jesteśmy tanim kantorem – tanim, w dobrym tego słowa znaczeniu. Chętnie obsługujemy przede wszystkim tych klientów, którzy skupują lub sprzedają duże ilości pieniędzy w dowolnych walutach. Przy większych transakcjach możliwe jest bowiem wynegocjowanie jeszcze korzystniejszych stawek. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, skupiając się na wartości sprzedawanych i skupowanych walut, a także ich typie. Zapraszamy do kontaktu z naszym tanim kantorem w Warszawie – z chęcią przedstawimy szczegóły i ustalimy indywidualne warunki współpracy.

WIĘCEJ