O Kantorze

Funkcjonujemy na rynku od 1999 roku. Wieloletnia działalność to najlepsze świadectwo naszej uczciwości i profesjonalizmu.

WIĘCEJ

Aktualne hurtowe kursy w polskich złotych(od 3000 PLN):


Kupno Sprzedaż
USD Dolar USA 3.925 3.955
EUR Euro 4.26 4.285
GBP Funt ANGLIA 4.95 4.98
CHF Frank SZWAJCARIA 4.31 4.36
Data aktualizacji:
WIĘCEJ
Warunki transakcji

Działamy szybko i sprawnie. Transakcje odbywają się w oparciu o parę prostych zasad. Sprawdź sam już dzisiaj.

WIĘCEJ

KANTOR WYMIANY WALUT W WARSZAWIE — „ALEX”

Od wielu lat prowadzimy kantor wymiany walut w Warszawie. Jeżeli często wyjeżdżasz za granicę lub prowadzisz biznes i potrzebujesz stałego dostępu do walut w przystępnych cenach, skorzystaj z naszej oferty. Klientom z Warszawy i okolic proponujemy skup i sprzedaż walut. Umożliwiamy wymianę wszystkich przodujących walut świata – dolara amerykańskiego (USD), franka szwajcarskiego (CHF), euro (EUR) oraz funta brytyjskiego (GBP) oraz kilkudziesięciu innych walut. Transakcje są przeprowadzane na podstawie aktualnych, korzystnych kursów i z dochowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Nasi pracownicy przechodzą szkolenia pozwalające na dokonywanie w pełni bezpiecznych i legalnych transakcji. Wiedzą, jak rozpoznawać fałszywe banknoty. Są przeszkoleni także w zakresie negocjowania cen. W przypadku większych transakcji oferujemy bowiem możliwość uzyskania znacznie korzystniejszego kosztu, zarówno jeśli chodzi o sprzedaż, jak i kupno walut. Staramy się, by nasza oferta była konkurencyjna w stosunku do innych kantorów w Warszawie.

LOKALIZACJA W ŚCISŁYM CENTRUM WARSZAWY

Kantor wymiany walut w Warszawie „Alex” mieści się przy placu Grzybowskim (Warszawa Śródmieście). Dogodna lokalizacja w ścisłym centrum stolicy sprawia, że niezwykle łatwo do nas trafić. Od Pałacu Kultury i Nauki dzieli nas jedyne 550 m. Do skorzystania z natychmiastowej wymiany pieniędzy na przejrzystych warunkach zachęcamy zarówno cudzoziemców, którzy odwiedzają naszą piękną stolicę, jak i obywateli Polski. Turyści mogą skorzystać z naszych usług w kilka chwil, bez konieczności przerywania zwiedzania i oddalania się od centrum miasta, w celu poszukiwania kantoru o korzystnym kursie, bez ukrytych pułapek. Atrakcyjna lokalizacja kantoru i uczciwe zasady wymiany to nasze atuty, które wyróżniają nas wśród ofert na warszawskim rynku wymiany walut. Przyjdź i przekonaj się, że warto nam zaufać!

Pracujemy sześć dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 18:00 oraz w soboty w godzinach od 10:00 do 14:00. Gwarantujemy szybką, fachową i dyskretną obsługę, nastawioną na dobro i korzyść Klienta. Na co dzień zapewniamy także sprawny kontakt. W każdej chwili możesz zadzwonić lub napisać do nas, by ustalić aktualny kurs konkretnych walut oraz upewnić się co do możliwości zrealizowania większej transakcji.

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z NASZEJ OFERTY?

Na poszczególnych zakładkach strony zamieściliśmy informacje dotyczące warunków transakcji i oferty wymiany walut. Naszym Klientom zapewniamy atrakcyjne kursy walut. W przypadku dużych transakcji umożliwiamy negocjowanie kursów. Informacje o aktualnych kursach walut udostępniamy na naszej stronie kilka razy w ciągu dnia, abyś mógł mieć dokładne i rzetelne dane o każdej porze. Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji o kursach walut i możliwości ich negocjacji, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi pracownikami.

W czasie ponad dwudziestu lat działalności o naszym profesjonalizmie przekonały się tysiące Klientów. Niektórzy z nich korzystają z naszej oferty skupu i sprzedaży walut od dawna, nie kryjąc satysfakcji z jakości świadczonych usług. Będzie nam niezwykle miło, jeśli również Ty dołączysz do ich grona. Cenimy wszystkich naszych Kontrahentów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że zadowolenia Klienta – w odróżnieniu od pieniędzy – nie da się wymienić na nic innego.

Kantor w Warszawie – dostępne waluty

Skupiamy naszą ofertę przede wszystkim na najpopularniejszych walutach w Polsce. Jest to m.in. euro, które okazuje się niezbędne w trakcie realizowania transakcji zagranicznych, a także wszelkich wyjazdów. Często nasz kantor odwiedzają klienci, którzy udają się w podróż i potrzebują gotówki. Obsługujemy również przedsiębiorstwa rozliczające się w euro.

Oferujemy sprzedaż euro w kantorze w Warszawie na bardzo atrakcyjnych warunkach. Umożliwiamy negocjację cen, zwłaszcza jeśli chodzi o większe transakcje. Na naszej stronie znajdziesz przykładowe ceny poszczególnych walut. Trzeba jednak pamiętać, że rzeczywisty koszt różni się w zależności od wielu czynników. Wpływa na niego m.in. dynamicznie zmieniająca się sytuacja geopolityczna. Z tego powodu dokładne ceny euro i innych walut na dany dzień ustalamy indywidualnie, po kontakcie z naszą firmą.

Oprócz euro oferujemy inne waluty. Mowa tu przede wszystkim o dolarze. Jest on wybierany nie tylko przez osoby, które chętnie podróżują, lecz także klientów lokujących swoje środki w innych, mocniejszych walutach. Dla wielu ludzi jest to bowiem sposobem na pomnażanie swojego majątku i zabezpieczanie go przed niepewną sytuacją powodującą utratę wartości polskiego złotego.

Nasza oferta obejmuje też franki szwajcarskie, funty i inne, nieco mniej popularne waluty. W przypadku nietypowych środków warto skontaktować się z nami przed odwiedzeniem kantoru w Warszawie, by upewnić się, że dysponujemy nimi w gotówce. Jesteśmy dostępni pod telefonem, szybko odpowiadając na wszelkie pytania. Dzięki temu nie musisz odwiedzać naszego kantoru, by poznać dokładny kurs danej waluty na konkretny dzień.

Atrakcyjne, konkurencyjne ceny

Staramy się, by nasze ceny były konkurencyjne w stosunku do innych kantorów w Warszawie Centrum. Z tego powodu docieramy do wymagających klientów, którym zależy przede wszystkim na oszczędności. Konkurencyjne stawki mają znaczenie przede wszystkim w przypadku większych transakcji. Zawsze istnieje opcja negocjowania cen, by wypracować jeszcze bardziej opłacalne rozwiązanie. Z niektórymi klientami współpracujemy regularnie, dlatego możemy zaoferować im najniższe ceny na rynku.

Stale obserwujemy rynek, zwłaszcza kantory w centrum Warszawy. Na tej podstawie możemy wyliczać takie ceny, by były one najatrakcyjniejsze w okolicy. Skupujemy też waluty w mniejszych ilościach, przywiezionych np. z zagranicznych wycieczek. Mowa tu również o monetach. Oferujemy szeroki zakres usług, trafiając w gusta klientów o różnych potrzebach.

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą i skorzystania z naszych usług!

KANTOR WYMIANY WALUT
“ALEX” WARSZAWA CENTRUM

ico1 pl. Grzybowski 10 lok 14, 00-104 Warszawa
ico2 tel: + 48 606 65 65 85
tel: + 48 602 50 02 70
tel: + 48 22 654 47 71
ico3 e-mail: kantoralex@kantoralex.pl

GODZINY PRACY

ico4 Poniedziałek – Piątek 10:00 – 18:00
Sobota 10:00 – 14:00
Kursy walut ulegają częstym zmianom, prosimy o kontakt telefoniczny celem potwierdzenia kursu.
banknoty
drzewo z pieniędzmi zamiast liści